Zamknij

Cała rodzina gra w "M jak miłość". Wiedzą o tym nieliczni fani

04.08.2022 11:23
M jak miłość - zdjęcie podglądowe
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" to najpopularniejsza polska telenowela. Serial jest emitowany od 2000 roku. Obecnie w produkcji występuje cała aktorska rodzina. Wiedzą o tym nieliczni fani produkcji. O kim konkretnie mowa?

Cała rodzina gra w "M jak miłość". Wiedzą o tym nieliczni fani. Jak podaje Onet - aktorska rodzina występuje wspólnie w najpopularniejszej polskiej telenoweli. Mowa o rodzinie Nowosielskich. Pierwsza w "M jak miłość" dostała angaż Hania, która od 2020 roku wciela się w Polę. Kim są jej rodzice?

Zobacz także: "M jak miłość": Grabina przestanie istnieć? Szokujący wątek w nowym sezonie

Cała rodzina gra w "M jak miłość". Wiedzą o tym nieliczni fani

Hania Nowosielska dostała angaż w serialu "M jak miłość" w 2020 roku. Od tego czasu wciela się w Polę, córkę Kamila (Marcin Bosak). Jej rodzice - Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski również pojawiają się w serialu. Co ciekawe, Ewelina Kudeń-Nowosielska w serialu wciela się w mamę Poli, Weronikę. Z kolei Bartłomiej Nowosielski gra sadownika Tadeusza Kiemlicza, który przyjaźni się z rodziną Mostowiaków.

O tym, że zbieżność nazwisk w obsadzie serialu nie jest przypadkowa, poinformowała sama Ewelina Kudeń-Nowosielska. Co ciekawe, w serialu Ewelina wciela się w wyrodną matkę, dlatego rola w "M jak miłość" jest dla niej sporym wyzwaniem. 

Jak podaje Onet - Hania trafiła do "M jak miłość" jako pierwsza, początkowo jej mama pełniła funkcję opiekunki, dopiero po czasie dostała angaż. Niedługo potem do obsady dołączył również Bartłomiej.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" będzie ponownie emitowany od września 2022 roku na antenie TVP2.

Zobacz także: "Na dobre i na złe": znana jest data premiery kolejnego sezonu serialu

RadioZET.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP