Zamknij

"BrzydUla" znika z anteny? Pojawiły się nowe informacje dotyczące losu serialu

19.01.2022 14:52

"BrzydUla" to serial, który wznowiono po latach. Okazuje się, że los produkcji może jednak zostać przesądzony. Jaki los czeka serial o przygodach Uli Cieplak? Zdradzamy, co już wiadomo.

BrzydUla
fot. Paweł Wodzynski/East News

"BrzydUla" znika z anteny? Pojawiły się nowe informacje dotyczące losu serialu. Nowe odcinki "BrzydUli" przyciągnęły przed ekrany wielu widzów. Opinie na temat nowych epizodów bywają różne, jednak 'BrzydUli" nie można odmówić popularności. Jaki los czeka serial? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Najpopularniejsze filmy i seriale 2021 roku według wyszukiwarki Google. Widzieliście wszystkie?

"BrzydUla" znika z anteny? Pojawiły się nowe informacje dotyczące losu serialu

"BrzydUla" to serial o losach Uli Cieplak, ambitnej dziewczyny, która nie grzeszy urodą, ale robi karierę w firmie Febo & Dobrzański. Następnie zakochuje się w swoim szefie, przechodzi ogromną metamorfozę. W nowych odcinkach wychowuje z ukochanym Markiem troje dzieci, ale nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Okazuje się, że nowe wątki są dla niektórych widzów przesadzone. 

Wiele wskazuje na to, że scenarzyści nie zamierzają ciągnąć tej historii przez lata. Kolejny sezon serialu "BrzydUla" ma być ostatnim. Przypominamy, że 2. część "BrzydUli" jest emitowana od 2020 roku. Na ten moment TVN 7 nie podaje konkretnej daty zakończenia tej historii.

loader

"BrzydUla": kiedy i gdzie można oglądać serial?

Serial "BrzydUla" można oglądać od poniedziałku do środy o godzinie 20.00 na antenie TVN 7.

Zobacz takżeLouie Anderson trafił do szpitala. W jakim stanie jest komik z serialu "Świat według Ludwiczka"?

RadioZET.pl