Zamknij

"BrzydUla": nowa postać w serialu. Kto wcieli się w bohaterkę?

21.10.2021 15:45

"BrzydUla" to jeden z najpopularniejszych seriali stacji TVN. W kolejnych odcinkach pojawi się nowa postać, która sporo namiesza. Zdradzamy, o kim mowa i jaki będzie miała wpływ na fabułę.

Agata Turkot
fot. TRICOLORS/East News

"BrzydUla": nowa postać w serialu. Wraz ze startem nowego sezonu serialu "BrzydUla" pojawiło się wiele zaskakujących wątków. Między innymi Ula (Julia Kamińska) przechodzi kryzys w związku. Pojawił się też nowy bohater, który sporo namieszał w jej życiu. Scenarzyści nie pozostają dłużni i wprowadzają nową postać, tym razem będzie miała ona związek z Markiem (Filip Bobek).

Zobacz także: "BrzydUla": śmierć w serialu? Jedna z aktorek podała szczegóły

"BrzydUla": nowa postać w serialu. Kto wcieli się w bohaterkę?

W "BrzydUli" szykują się kolejne zmiany. Scenarzyści dbają o to, by widzowie nie odczuwali nudy. Wątki w serialu są nieprzewidywalne i często wcale nie zwiastują szczęśliwego zakończenia. Okazuje się, że w produkcji pojawi się nowa bohaterka. Będzie to Natalia, a wcieli się w nią Agata Turkot, którą można kojarzyć z "Leśniczówki" czy "Motywu".

Na ten moment wątek jest owiany tajemnicą, ale Natalia ma sporo namieszać w życiu Marka. Mężczyzna pozna ją podczas wyjazdu dla singli, na który namówi go Sebastian (Łukasz Garlicki). Szczegóły poznamy już wkrótce.

"BrzydUla": kiedy oglądać serial?

Serial "BrzydUla" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 na TVN7.

Zobacz także"The Office PL" okiem fanki: Miłośnicy Michaela Scotta – nie lękajcie się! [RECENZJA]

loader

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl