Zamknij

"BrzydUla": aktorzy wrócili na plan serialu. Kiedy doczekamy się nowych odcinków?

17.06.2021 14:14

"BrzydUla" to jeden z ulubionych seriali Polaków. Rozpoczęły się prace na planie kolejnego sezonu produkcji. Kiedy nowe odcinki pojawią się na antenie TVN7?

Julia Kamińska i Filip Bobek
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla": aktorzy wrócili na plan serialu. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów "BrzydUli". Prawdopodobnie po wakacjach serial wróci na antenę TVN7. Dowiemy się, jak potoczą się losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek), a co najważniejsze - czy para uratuje małżeństwo. Kiedy doczekamy się nowych odcinków?

Zobacz także: Zagrała w "BrzydUli" i "Sweat": Kim jest Magdalena Koleśnik?

"BrzydUla": aktorzy wrócili na plan serialu. Kiedy doczekamy się nowych odcinków?

"BrzydUla" jest jednym z tych seriali, który po latach doczekał się kontynuacji. Produkcja na nowo podbiła serca widzów, dzięki czemu otrzymamy nowe odcinki. Jak się okazuje, aktorzy wrócili już na plan, gdzie powstają kolejne epizody "BrzydUli". Na premierę trzeba będzie jeszcze poczekać kilka miesięcy.

Widzowie zastanawiają się, czy Ula i Marek ponownie znajdą wspólny język i zażegnają kryzys w małżeństwie. Jak podaje telemagazyn.pl - na ten moment na planie serialu nie ma jeszcze Filipa Bobka, czyli serialowego Marka. 

loader

"BrzydUla": kiedy nowe odcinki serialu?

"BrzydUla" wróci na antenę TVN7 prawdopodobnie we wrześniu lub październiku 2021 roku. Na ten moment data premiery nie jest znana. Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość - TVN7 powtarza dawne odcinki "BrzydUli". Można je oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18.30.

Zobacz także: "Skazana" - nowy polski serial z Agatą Kuleszą już z datą premiery

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl