Zamknij

"BrzydUla 2" znika z telewizji. Kiedy popularny serial wróci na antenę?

02.04.2021 12:29

Serial "BrzydUla 2" znika z anteny. Uspokajamy - jest to tymczasowa sytuacja. Kiedy ponownie będzie można zobaczyć nowe odcinki serialu o przygodach Uli Dobrzańskiej i jej przyjaciół? Zdradzamy poniżej.

BrzydUla
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"BrzydUla 2" znika z telewizji. Serial, który został wznowiony po dziesięciu latach, na nowo podbija serca Polaków. Niestety, niedługo widzów czeka dłuższa przerwa w emisji polskiej produkcji. Kiedy "BrzydUla 2" wróci z nowymi odcinkami na antenę TVN 7? Zdradzamy poniżej wszystkie szczegóły.

Zobacz także: "Ojciec Mateusz" nigdzie się nie wybiera. TVP komentuje pogłoski o kasacji serialu

"BrzydUla 2" znika z telewizji. Widzowie nie zobaczą nowych odcinków

"BrzydUla 2" to kontynuacja serialu o losach Uli Cieplak, który widzowie mogli śledzić w latach 2008-2009. Obecnie Ula jest żoną Marka Dobrzańskiego i wychowuje jego dzieci. Fani serialu poznają bohaterkę od zupełnie innej strony - jako mamę trójki uroczych pociech. Ula tak bardzo zaangażowała się w życie rodzinne, że zapomniała o sobie. To było przyczyną wielu kłopotów. Fani "BrzydUli" nie mogą się doczekać, by się dowiedzieć, jak dalej potoczą się losy bohaterki. Niestety, będą musieli na to poczekać.

Serial "BrzydUla 2" jest emitowany od poniedziałku do piątku, a nowy sezon zbliża się ku końcowi. Do kiedy będzie można śledzić losy Uli? 

loader

"BrzydUla 2": kiedy serial wróci na antenę TVN 7?

"BrzydUla 2" będzie emitowana na antenie do 21 maja 2021 roku. Mamy dobrą wiadomość - serial doczeka się kontynuacji, dlatego na nowe odcinki trzeba będzie najprawdopodobniej poczekać do jesieni 2021 - produkcja prawdopodobnie pojawi się w jesiennej ramówce TVN 7, jednak nie jest to jeszcze oficjalna informacja.

"BrzydUla 2" jest emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN 7.

Zobacz także: To już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w "M jak miłość". Czy widzowie będą zadowoleni?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl