Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 25 - STRESZCZENIE. Violetta w niebezpieczeństwie? [06.11]

05.11.2020 12:47
BrzydUla 2, odcinek 25 - STRESZCZENIE
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 25. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co tym razem odkryje Ula? Czy Violetta znalazła się w niebezpieczeństwie? Przeczytajcie streszczenie 25. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 25 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 25. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 25 - streszczenie

Streszczenie 25. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek i Nadia wyjeżdżają w delegację, a Ula zajmuje się firmą i stara się zapanować nad przebiegiem współpracy z Hu Corporation. Nie jest to jednak takie proste. Tymczasem w F&D zjawia się Paulina, którą Dobrzańska przyłapuje na buszowaniu w biurze jej męża. Następnie stara się dodzwonić do Marka i przeżywa szok. Sebastian odsłuchuje pocztę, na której znajdują się wiadomości od Violetty. Przerażony odkrywa, że na jednej z nich ktoś wzywa pomocy. Pędem udaje się do hotelu. Bożenka towarzyszy Adamowi podczas konsultacji lekarskiej. Pod firmą czeka na niego nie lada niespodzianka.

BrzydUla 2, odcinek 25 - gdzie i kiedy oglądać?

25. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w piątek 6 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także