"BrzydUla 2" - odcinek 144 - STRESZCZENIE. Syn Pshemko nie nadaje się na asystenta? [10.05]

07.05.2021 13:48

Streszczenie 144. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 144. odcinka serialu "BrzydUla 2".

BrzydUla - Julia Kamińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

"BrzydUla 2", odcinek 144 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 144. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 144 – STRESZCZENIE

Streszczenie 144. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Jasiek odwiedza dom Dobrzańskich z samego rana. Przyszedł, by pożyczyć od siostry samochód. Ula obiecuje mu przy okazji, że znajdzie sposób, by wesprzeć brata i jego wspólnika.

Adam jest zdania, że leki psychotropowe, które otrzymał od lekarza są zbyt słabe na jego liczne problemy z Febo. Turek szuka wsparcia u Bożenki, dzwoniąc do niej o zbyt wczesnej porze.

Paulina rozmawia z Miro i Sławo na temat opóźnienia prezentacji projektów. Duet nie był jednak w stanie zaakceptować syna Pshemko na stanowisku asystenta. Chłopak zwyczajnie nie nadawał się do tej pracy. Pani prezes obiecuje wyciągnąć stosowne konsekwencje.

Wojtek stara się załagodzić napięcia między Józefem a Jaśkiem. Paulina chce natomiast, by Marek pomógł jej zażegnać obecny kryzys z projektantami. Gdy mężczyzna oddelegowuje do rozwiązania sprawy Ulę, Febo jest wściekła. Adam tymczasem wykorzystuje sytuację i chce porozmawiać z Dobrzańską o kłótni z panią prezes. Ula dostaje jednak pilny telefon. Co się stało?

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 144 - gdzie i kiedy oglądać?

144. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 10 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl.

Czytaj także: Gwiazda "Chirurgów" opuszcza serial po 12 latach! Co jest przyczyną odejścia?

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl