Zamknij

"BrzydUla 2": w nowych odcinkach pojawi się aktor z "M jak miłość". Kogo zagra Patryk Pietrzak?

24.06.2021 15:07

"BrzydUla 2" powróci do nas z nowymi odcinkami, a w nich powitamy nowego bohatera. Kogo w "BrzydUli" zagra Patryk Pietrzak i kim jest aktor?

"BrzydUla 2": w nowych odcinkach pojawi się aktor z "M jak miłość". Kogo zagra Patryk Pietrzak?
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

"BrzydUla 2" zniknęła z ekranów, ale nie na długo. Zdjęcia do nowych odcinków trwają, a w mediach pojawiły się doniesienia o nowym członku obsady. W kolejnej serii "BrzydUli" wystąpi Patryk Pietrzak - młody aktor, którego mogliśmy podziwiać już w kilku popularnych serialach.

"BrzydUla 2" - Patryk Pietrzak dołączył do obsady

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, Patryk Pietrzak wcieli się w tajemniczego bohatera, który związany będzie z wątkiem Szymczyków, czyli Ani, Maćka i Bożenki. Choć tożsamość postaci owiana jest obecnie tajemnicą, spekuluje się, że będzie to nie kto inny, a Kryspin, czyli były chłopak Bożenki z rodzinnego Bętowa.

Dziewczyna wspominała o nim kilkakrotnie, więc jego odwiedziny nie byłyby dużym zaskoczeniem. Przynajmniej dla widzów, gorzej bowiem z Adamem, dla którego mogłaby to być dość... stresująca sytuacja.

loader

Patryk Pietrzak - kim jest aktor, który zagra w "BrzydUli 2"?

Patryk Pietrzak to 29-letni aktor, który w 2015 roku ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Choć grywał dotąd role głównie epizodyczne, mogliśmy zobaczyć go w takich produkcjach jak: "M jak miłość", "Wataha", "Na Wspólnej", "Ultraviolet", "Korona królów", "Komisarz Alex", "O mnie się nie martw" i "Wojenne dziewczyny".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl