Zamknij

"Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa

22.04.2021 15:48

"Bridgertonowie" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa. W oczekiwaniu na 2. sezon produkcji ujawniane są nowe kulisy pierwszej serii. Tym razem Nicola Coughlan zdradziła, że Netflix inspirował się rodziną Kardashianów. O co chodzi? Zdradzamy poniżej.

Bridgertonowie
fot. Liam Daniel/ Netflix

"Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa. Serialowa Penelope postanowiła ujawnić, że jedna z najbardziej wpływowych rodzin na świecie, była inspiracją dla Netflixa. O jakie powiązania chodzi i jak zareagowała Kim Kardashian? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: „Bridgertonowie” wznowieni na dwa kolejne sezony. Wieści wprost od Lady Whistledown

"Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa

"Bridgertonowie" to jeden z najważniejszych hitów Netflixa ostatnich latach. Serial spodobał się wielu widzom, dlatego już zapowiedziano jego kontynuację. Aktorzy związani z produkcją nie dają o sobie zapomnieć ani na chwilę. Nicola Coughlan, która wciela się w serialową Penelope Featherington, ujawniła, że Netflix  przy tworzeniu "Bridgertonów" inspirował się rodziną Kardashianów. Okazuje się, że Mister Pearl, który robił gorsety do serialu, współpracuje również ze słynnym rodem.

Czy Kim Kardashian wie, jak ogromną inspiracją dla Featheringtonów była jej rodzina, o której rozmawialiśmy cały czas podczas przymiarek? Bo myślę, że powinna to wiedzieć. Nicola Coughlan

Na odpowiedź Kim Kardashian nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że jedna z najsłynniejszych przedstawicielek rodziny Kardashian jest zachwycona produkcją Netflixa. Celebrytka wyznała, że chciałaby wziąć udział w takich przymiarkach. Czy szykuje się współpraca Kardashianów z Netflixem przy serialu "Bridgertonowie"? Najprawdopodobniej to tylko uprzejma wymiana zdań pomiędzy Kim a Nicolą. 

"Bridgertonowie": kiedy 2. sezon serialu?

Serial "Bridgertonowie" wróci z 2. sezonem. Pojawi się on na platformie Netflix, gdzie można znaleźć pierwszy sezon produkcji. Na ten moment jednak dokładna data premiery 2. serii nie jest znana.

loader

RadioZET.pl/Glamour.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET