Zamknij

"Bridgertonowie": Phoebe Dynevor zdradziła, co się stanie z księciem Hastings w 2. sezonie

14.06.2021 15:46

"Bridgertonowie" to jeden z największych hitów Netflixa ostatnich lat. To już pewne, że pojawi się 2. sezon serialu. Phoebe Dynevor zdradziła, co się stanie z księciem Hastings w 2. serii.

Bridgertonowie
fot. Liam Daniel/Netflix

"Bridgertonowie": Phoebe Dynevor zdradziła, co się stanie z księciem Hastings w 2. sezonie. To już pewne, że wątki w kolejnej części "Bridgertonów" będą się kręcić wokół innych bohaterów - dokładnie tak, jak zostało to opisane w książce, na podstawie której powstał serial. Niektórzy fani Netflixa są rozczarowani, że nie zobaczą na ekranie księcia Hastings. Jak podaje Elle.pl -serialowa Daphne zdradza, jaki los czeka bohatera.

Zobacz także: "Bridgertonowie" na nowych zdjęciach z planu 2. sezonu. Czy zdradzają coś z fabuły? [FOTO]

"Bridgertonowie": Phoebe Dynevor zdradziła, co się stanie z księciem Hastings w 2. sezonie

"Bridgertonowie" wrócą z nowymi odcinkami. Tym razem otrzymamy jednak historię innych bohaterów. Nie umknęło to uwadze fanów Rege'a-Jeana Page'a - aktora, który wcielał się w księcia Hastings. Phoebe Dynevor, czyli serialowa Daphne, zdradziła, w jaki sposób bohater mógłby się pojawić w nowych odcinkach.

Myślę, że o bohaterze będzie mowa w nowych epizodach. Pewnie zobaczymy też jego dziecko. Phoebe Dynevor

Co więcej, aktorka dodała, że jest podekscytowana tym, że fabuła serialu będzie w każdym sezonie koncentrować się na historii innego członka rodzeńśtwa. Dynevor wyznała, że ten sposób będzie można zobaczyć, jak rozegrają się inne historie miłośne.

"Bridgertonowie: kiedy 2. sezon serialu?

2. sezon serialu "Bridgertonowie" powstanie, jednak na ten moment nie ma oficjalnej daty premiery.

loader

Zobacz także: "Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa

RadioZET.plElle.pl