Zamknij

Krzysztof Cugowski junior ukrywał swój udział w hicie Netflixa. Teraz podał powód

01.04.2021 13:24
Bridgertonowie
fot. Liam Daniel/Netflix

Krzysztof Cugowski junior, najmłodszy syn lidera Budki Suflera, zagrał w serialu "Bridgertonowie" Netflixa. Cugowski długo ukrywał swój sukces. Teraz zdradził, dlaczego niechętnie się chwalił udziałem w zagranicznej produkcji.

Krzysztof Cugowski junior ukrywał swój udział w hicie Netflixa. Syn lidera zespołu Budka Suflera nie chwalił się tym, że zagrał w produkcji "Bridgertonowie", która podbiła Netflixa. Krzysztof Cugowski był gościem w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradził, dlaczego tak niechętnie mówił o swoim sukcesie.

Zobacz także: "Bridgertonowie", 2. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]

"Bridgertonowie": Krzysztof Cugowski ukrywał swój udział w hicie Netflixa. Teraz podał powód

"Bridgertonowie" to obecnie jedna z najważniejszych produkcji Netflixa. Serial opowiada o miłosnych perypetiach ósemki rodzeństwa z rodziny Bridgertonów. Krzysztof Cugowski junior był jedną z gwiazd produkcji. Syn lidera Budki Suflera nie chwalił się jednak tym wydarzeniem w internecie, dopiero niedawno na jaw wyszło, że najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego mieszka w Anglii i tam próbuje swoich sił w aktorstwie.

Christopher Cugowski, jak obecnie się przedstawia, ma obecnie 22 lata i studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Winchester. Cugowski był gościem "Dzień dobry TVN". W programie wyznał, dlaczego nie chwalił się swoim sukcesem. Przypominamy, że serial "Bridgertonowie" miał premierę pod koniec 2020 roku.

Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie.

Christopher Cugowski w "Dzień dobry TVN"

Syn Cugowskiego zdradził też, dlaczego postanowił wyemigrować do Anglii.

Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, tam miałem znajomych, kumpli. To było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto.

Christopher Cugowski w "Dzień dobry TVN"

22-latek przyznał, że zamierza kontynuować swoją karierę aktorską w Wielkiej Brytanii. Warto wspomnieć, że Cugowski ma na swoim koncie kilka ról. Zagrał m.in. w sztuce "POSH", "Margaret of Anjou" i w musicalach "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya.

"Bridgertonowie": gdzie oglądać serial?

Serial "Bridgertonowie" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix. Dostęp do produkcji mają osoby, które wykupiły subskrypcje. 

Zobacz także: Netflix podaje nowości na kwiecień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Plotek.pl