Zamknij

"Bridgertonowie": Nowi główni bohaterowie w pierwszej zapowiedzi 2. sezonu [WIDEO]

26.09.2021 09:59

"Brigdertonowie" powracają! Netflix zapowiada rozpoczęcie kolejnego sezonu skandali towarzyskich. W pierwszym teaserze 2. sezonu pojawiają się Anthony Bridgerton i Kate Sharma.

"Bridgertonowie" - Jonathan Bailey i Simone Ashley w zapowiedź 2. sezonu
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

W ostatni weekend września Netflix postanowił obdarować fanów swoich produkcji ogromną porcją nowych zapowiedzi, ogłoszeń i materiałów wideo, które zaprezentował podczas pierwszego światowego wydarzenia dla fanów o nazwie "Tudum". Nie zabrakło wśród nich niespodzianek dla fanów serialu "Bridgertonowie" - obsada opowiadała o pracy na planie, Nicola Coughlan (serialowa Penelope) poprowadziła ostatnią część imprezy, a co najważniejsze - pokazano pierwszy fragment 2. sezonu z udziałem nowych głównych bohaterów.

Zobacz także

"Bridgertonowie": Jonathan Bailey i Simone Ashley w pierwszej zapowiedzi 2. sezonu [WIDEO]

Od miesięcy wiadomo, że w 2. sezonie "Bridgertonów" nastąpi zmiana warty i pierwsze skrzypce będą odgrywać teraz Anthony Bridgerton oraz Kate Sharma - niepokorna nowicjuszka na salonach, dla której starszy brat Daphne straci głowę. Teraz wreszcie możemy zobaczyć wcielających się w nich Jonathana Bailey'ego i Simone Ashley w akcji! Pierwsza zapowiedź nowych odcinków hitu zdradza, jaki charakter będzie miał początek tej znajomości, która dopiero na naszych oczach rozkwitnie i przerodzi się w wielką miłość. Zobaczcie fragment 2. sezonu serialu:

loader

"Bridgertonowie" - Kiedy premiera 2. sezonu na Netflix?

Zapowiedź 2. sezonu serialu "Bridgertonowie" została zaprezentowana podczas "Tudum" - pierwszego światowego wydarzenia dla fanów Netflixa. Poza fragmentem jednego z odcinków mogliśmy zobaczyć i posłuchać, jak obsada serialu opowiada o pracy na planie. Niestety, wciąż nie zdradzono dokładnej daty premiery nowej odsłony serialu i nadal wiemy tylko tyle, że "Bridgertonowie" powrócą z 2. sezonem w 2022 roku.

RadioZET.pl/Netflix