Zamknij

"Bridgertonowie" na nowych zdjęciach z planu 2. sezonu. Czy zdradzają coś z fabuły? [FOTO]

01.06.2021 17:01

Trwają prace na planie nowego sezonu "Bridgertonów", tymczasem do sieci wyciekło kilka fotosów, które z pewnością ucieszą fanów. Na jednym z nich widzimy główną bohaterkę 1. sezonu.

"Bridgertonowie" na nowych zdjęciach z planu 2. sezonu. Czy zdradzają coś z fabuły? [FOTO]
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

"Bridgertonowie" to jeden z najbardziej wyczekiwanych serialowych powrotów tego roku. Prace na planie hitu Netflixa trwają w najlepsze, co potwierdzają najnowsze przecieki

Zobacz także

"Bridgertonowie 2" - nowe zdjęcia z planu

Na najnowszych fotkach z planu 2. sezonu "Bridgertonów" widzimy między innymi Phoebe Dynevor, która wciela się w Daphne - główną bohaterkę poprzedniej odsłony. Kobiecie nie towarzyszy jednak jej mąż, tak uwielbiany przez fanki.

Na pozostałych zdjęciach widnieją między innymi Nicola CoughlanJessica Madsen, które grają kolejno Penelope i Cressidę. Przedstawione ujęcia niestety nie zdradzają wiele z fabuły 2. sezonu "Bridgertonów", która owiana jest obecnie tajemnicą. Wiemy jedynie, że całość oparta zostanie na książce "Ktoś Mnie Pokochał" Julii Quinn, a w centrum wydarzeń znajdą się Anthony Bridgerton i jego nowa wybranka. Jednak czy twórcy pozostaną wierni książkowemu pierwowzorowi? O tym przekonamy się w chwili premiery.

loader

"Bridgertonowie" - kiedy premiera 2. sezonu?

Na obecną chwilę nie znamy przewidywanej daty premiery 2. sezonu "Bridgertonów". Wiemy jedynie, że serial ma powrócić na przełomie 2021 i 2022 roku. Na ekranie znów zobaczymy Phoebe Dynevor, Jonathana Baileya, Claudię Jessie, Nicolę Coughlan, Luke'a Newtona, Luke'a Thompsona, Ruth Gemmell i Adjoę Andoh. Zabraknie zaś Rege-Jeana Page'a, który dotąd wcielał się w księcia Hastings. Pojawią się też nowe twarze z Simone Ashley ("Sex Education") jako Kate Sharmą na czele.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.