Zamknij

"Bonjour": gwiazdy serialu "Heartstopper" witają fanów na planie 2. sezonu hitu Netflixa [WIDEO]

22.09.2022 17:20

„Heartsopper”, czyli jeden z największych hitów Netflixa ostatnich miesięcy, powraca. Serial na bazie komiksu Alice Oseman o romansie dwóch nastolatków, doczeka się nowych odcinków. Właśnie poinformowano o rozpoczęciu zdjęć na planie 2. sezonu, a członkowie obsady mówią „Cześć”. Kiedy premiera?

Hearstopper - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Hearstopper” podbiło serca widzów Netflixa od razu, gdy serial pojawił się na platformie w kwietniu tego roku. Bazująca na internetowym komiksie autorstwa Alice Oseman opowieść o romansie dwóch nastolatków, szybko przyciągnęła widzów swoim pozytywnym przekazem oraz urokliwymi perypetiami bohaterów.

Produkcja nie stroniła jednak także od trudniejszych tematów, ale nad całością unosiła się aura szczęścia i zrozumienia. Produckja spodobała się nie tylko przedstawicielom społecnzości LGBTQ+, ale znalazła też szerszą widownię. W niecały miesiąc serial cieszył się tak wielką popularnością, że zdecydowano o wznowieniu nie tylko na drugi, ale i trzeci sezon. Teraz Netflix poinformował o początku prac na planie 2. serii.

„Heartstopper”: ekipa wita widzów na planie 2. sezonu 

W ramach poinformowania fanów o rozpoczęciu prac na planie 2. serii, wypuszczono właśnie krótki filmik, w którym wszyscy – starzy i nowi  - członkowie obsady witają się z widzami. Uroczy materiał prezentuje się następująco:

Uwagę fanów przyciągnął przede wszystkim fakt, że Kit Connor użył słowa „Bonjour”, czyli francuskiego „Dzień dobry”, zapowiadają tym samym, że akcja wkrótce przeniesie się do Paryża, gdzie rozgrywa się akcja całego 3. tomu przygód bohaterów. Nie jest jednak pewne czy Paryż pojawi się już w 2., czy dopiero 3. sezonie, ale czas pokaże, kiedy będziemy mogli posłuchać francuskiego akcentu aktorów na ekranie.

„Hearstopper” – twórcy i obsada

Twórcami i showrunnerami nowego serialu są Patrick Walterd i autorka oryginalnego komiksu Alice Oseman, która została poproszona o zaadaptowanie na wielki ekran własnej powieści graficznej. Reżyserem serialu został Euros Lyn, najlepiej znany ze współpracy przy słynnym serialu BBC „Doctor Who”.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Joe Locke jako Charlie Spring, Kit Connor w roli Nicka Nelsona, a także: Yasmin Finney (Elle Argent), William Gao (Tao Xu), Corinna Brown (Tara Jones) oraz Kizzy Edgell (Darcy Olsson). Wiadomo także, że w obsadzie znaleźli się także: Cormac Hyde-Corrin, Sebastian Croft, Tobie Donovan i Rhea Norwood. Wiadomo także, że w drugim sezonie pojawi się wiele nowych twarzy, z których większość widać na zamieszczonym wyżej filmiku.

loader

„Hearstopper”, sezon 2 – kiedy premiera? 

Znając kalendarz prac Netflixa i zdając sobie sprawę, że praca na planie serialu właśnie się zaczęła, można zakładać, że nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie w rok po premierowej serii, czyli ok. kwietnia 2023 roku. Jak jednak będzie w rzeczywistości, jedynie czas pokaże, a my na pewno was o tym poinformujemy.

Czytaj także: „Pisklę”: zwiastun i recenzja szokującego horroru o dorastaniu [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/Twitter

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET