Zamknij

"Bolivar" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Miłość Simona i Marii Teresy [28.06]

27.06.2022 15:16
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Caracol Intenacional

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 9. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 9 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 9 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 9. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Maria Teresa i Simon wyznają sobie miłość. Para cieszy się szczęściem, ale ojciec dziewczyny, Bernardo, nie jest zachwycony wyborem córki. Mężczyzna bardziej aprobuje innego konkurenta do ręki Marii Teresy, Lorenzo. Lorenzo stara się więc jeszcze bardziej, by oczernić w jego oczach Simona. Bolivar jest zrozpaczony. Bernardo ostatecznie decyduje się w brutalny sposób przerwać kwitnącą miłość młodych – decyduje się wyjechać z córką do Madrytu.

Po tym wydarzeniu, w domu Manuela Mallo, gdzie mieszka Simon z wujami, zaczynają odbywać się coraz częstsze imprezy i hulanki. Sama królowa postanawia ukarać swojego krnąbrnego kochanka i jego kompanów. Sędzia i Carlos znów zaczynają więc knuć przeciwko młodym Bolivarom.

 „Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Netflix zwolnił kolejnych 300 pracowników. Powód? Ten sam co poprzednio. Spadek liczby subskrypcji

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

 

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+