Zamknij

"Bolivar" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Simon poznaje Królową [27.06]

27.06.2022 13:25
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 8. odcinku serialu?

 

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 8 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 8 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 8. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon wraz z wujostwem przeprowadza się do rezydencji Manuela Mallo, jednego z najbardziej zaufanych ludzi królowej. Niedługo potem przypadkowo spotyka samą królową na terenie posiadłości. Wdają się w przyjacielską rozmowę.

Markiz De Uztariz wydaje zaś bal na cześć goszczących u niego panien. W trakcie imprezy, Simonowi udaje się ośmieszyć Lorenza, w wyniku czego Maria Teresa zaczyna patrzeć na niego coraz przychylniejszym wzrokiem. Maria Antonia i Matea udają się do szpitala porodowego w tym samym czasie. Traf chce, że przy narodzinach obojga dzieci asystuje Tomasa.

Luis przyłapuje zaś swoją córkę na spotkaniu z Juanem Vincente. Jak zareaguje mężczyzna?

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: TOP seriali na Netflixie. Powrót wielkiego hitu platformy [TOP 10]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+