Zamknij

"Bolivar" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Carlos jest opętany. Potrzebuje egzorcysty [26.06]

24.06.2022 11:47
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1.  Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 7 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 7 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 7. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon decyduje się chodzić na nauki do markiza de Uzariz. W jego domu często może bowiem spotkać Marię Teresę, młodą dziewczynę, która zawróciła mu w głowie. Dziewczyna jest tak fascynująca, że niestety młody Bolivar ma konkurenta w drodze o jej rękę. To Lorenzo Ulloa y Cardenas.

Z powrotem w Wenezueli, Carlos zaczyna się dziwnie zachowywać. Zaniepokojeni bliscy są tak wstrząśnięci jego nietypowym zachowanie, że aż wzywają do niego egzorcystę. Gdy okazuje się, że Carlos naprawdę jest opętany, decydują się wysłać go do Caracas. Josefina i Juan Vincente zaś nawiązują bliską relację.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Stranger Things 4: jest zwiastun finałowej części serialu. Kiedy premiera? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+