Zamknij

"Bolivar" - odcinek 62 - STRESZCZENIE. Bolivar wciąż dyktatorem. Nie przyjęto konstytucji Santandera

18.08.2022 10:10
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 62. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 62 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 62. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 62 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 62. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Fernando decyduje się udać z wizytą do Madame Rochy. Ich spotkanie przerywa jednak Manuelita, która informuje bratanka generała, że Bolivar jest w drodze do Bogoty. Kobieta pragnie przygotować dla niego powitanie godne bohatera, więc potrzebuje pomocy. Wpada na pomysł wydania hucznego przyjęcia.

Sprawy dotyczące konstytucji przybierają zaskakujący obrót. Część senatorów jest przeciwna wprowadzeniu konstytucji Santandera, dzięki czemu kongres postanawia dać Bolivarowi władzę absolutną w sprawach publicznych. Simon nie może cieszyć się jednak z tych nowi, gdyż zajęty jest przez nowiny o niepokojących rzeczach, dziejących się na południowych prowincjach.

Madame Rocha i bywalcy jej salonu natomiast nie chcą dopuścić, by Bolivar znów zdobył nad nimi przewagę. Mimo wszystko postanawiają jednak wybrać się na przyjęcie do domu dyktatora. Czy szykują jednak jakąś zasadzkę?

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

62. odcinek serialu "Bolivar" wyemitowany zostanie we wtorek 23 sierpnia 2022 o godzinie 21.05 na kanale TVP 1. Tego dnia stacja wyemituje dwa odcinki. Epizod nr 63 zostanie wyświetlony o godzinie 22.00.

Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Harvey Weinstein napadł Polkę. Miała wtedy tylko 16 lat: "To jest normalne"

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.