Zamknij

Bolivar - odc. 60 - STRESZCZENIE. Mieszkańcy podzieleni decyzją o egzekucji zabójców księdza [22.08]

16.08.2022 12:38

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 60. odcinku serialu?

Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 60 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 60. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 60 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 60. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Mieszkańcy Caracas są coraz silniej podzieleni w sprawie egzekucji zabójców księdza. Nawet Manuelita próbuje przekonać Bolivara do zmiany zdania. Generał wie, że ma trudny wybór do podjęcia. 

Dionisio jest rozczarowany postawą swojego dowódcy. Postanawia więc wrócić do Wenezueli. Gercasio po powrocie do miasta, odmawia współpracy z władzami Caracas. 

Santander i jego zwolennicy organizują konwencję konstytucyjną na prowincji. Politycy chcą mieć w ten sposób większy wpływ na delegatów. W tym na tych, którzy popierają Bolivara. Vargas i Florentino zaczynają w nielegalny sposób zdobywać informacje na temat sytuacji w prowincjach podlegających rządowi w Bogocie. Korzystając z tych danych, Santander opracowuje nową strategię na to, jak zaszkodzić prezydentowi.

loader

 „Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1. UWAGA! Z powodu zmian w ramówce odcinki 60 i 61 zostaną wyemitowane w poniedziałek 22 sierpnia o 21.05 i 22.00. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „House of Hammer“: zwiastun filmu dokumentalnego o oskarżeniach wobec Armiego Hammera [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.