Zamknij

"Bolivar" - odcinek 6 - STRESZCZENIE. Simon idzie do szkoły oficerskiej [25.06]

24.06.2022 11:37
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Caracol Internacional

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu?

„Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 6 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 6 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 6. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon wpada na pomysł jak powstrzymać zapędy inspektora. Dzięki jego interwencji zbiory kakao zostają uratowane. Młody Bolivar następnie zostaje jednak poproszony przez wuja o wstąpienie do szkoły oficerskiej. W zasadzie to wuj nawet nie tyle pyta, co żąda od chłopaka pójścia do szkoły. Plan jest taki, że po uzyskaniu stopnia podporucznika chłopak ma wyjechać do Hiszpanii. Ma tam zawszeć znajomości z wpływowymi ludźmi i pomóc wujom w odzyskaniu tytułu szlacheckiego rodu Bolivarów. W życiu Simona pojawia się w tym okresie Maria Teresa Rodriguez del Toro. Czy ta znajomość zrewolucjonizuje życie chłopaka?

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Netflix zmienia politykę dotyczącą seriali? Zostaną wprowadzone nowe zasady

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+