Zamknij

"Bolivar" - odcinek 59 - STRESZCZENIE. Bolivar kara zabójców księdza [14.08]

12.08.2022 10:52

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 59. odcinku serialu?

Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 59 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 59. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 59 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 59. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Jose dowiaduje się, że Marcela podjęła decyzję i postanowiła przyjąć oświadczyny senatora Sotomayora. Simon Bolivar w tym samym czasie doprowadza do pojmania i uwięzienia wszystkich winnych napadu w kościele. Wymusza też na sędzi szybkie wydanie wyroku. Część mieszkańców Bogoty jest zdania, że wymierzona kara za uśmiercenie księdza jest zbyt surowa. 

Santander i jego poplecznicy i sprzymierzeńcy postanawiają zwołać konwencję konstytucyjną za plecami Wyzwoliciela. Marcela stała się obecnie stałą bywalczynią wieczorków towarzyskich. W trakcie jednego ze spotkań przekazuje Manueli niepokojące wieści na temat nieciekawych nastrojów panujących w mieście. Saldarriaga martwi się niepokojącym i zaskakująco nagłym zniknięciem Berty. Kobieta jest na skraju swojej wytrzymałości. Czuje, jakby z powodu przemocy męża zaczynała tracić zmysły. W tym czasie Gervasio wraca z Caracas. Na miejscu czeka go niemiła niespodzianka.

loader

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. W piątki emitowane są zaś dwa odcinki: jeden o 20.35, a drugi o 21.30.  Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Robbie Williams udzielił wywiadu nago. Dziennikarze w szoku, ich miny mówią wszystko [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty