Zamknij

"Bolivar" - odcinek 58 - STRESZCZENIE. Ksiądz Ardilla zamordowany [13.08]

12.08.2022 09:36
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 58. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 58 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 58. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 58 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 58. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Marcela wymyka się z przyjęcia razem z Jose. W tym samym czasie ksiądz Ardila w kościele zastaje rabusiów. Próbuje ich przegonić, ale przypłaca to spotkanie życiem. Gdy o całej sytuacji dowiaduje się Bolivar, jest wzburzony. Postanawia przykładnie ukarać zabójców duchownego. Dzięki pomocy Berty dowiaduje się, kto jest winien karygodnemu czynowi. Wyrusza w pościg za zbiegłym pułkownikiem. Nieoczekiwanie do akcji wkracza Sereno.  

Napięcie między Santanderem a Simonem stale rośnie. Największą kością niezgody pozostaje ostateczna wersja konstytucji. W tym czasie Julio Herrera staje się coraz bardziej agresywny wobec swojej żony. Co gorsze - Berta jest tak przekonana o własnej winie, że znosi jego przemoc „z godnością”. 

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. W piątki emitowane są zaś dwa odcinki: jeden o 20.35, a drugi o 21.30.  Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Puls Seulu”: Netflix stworzył koreańskich „Szybkich i wściekłych” [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.