Zamknij

"Bolivar" - odcinek 57 - STRESZCZENIE. Bolivar i Santander kłócą się na balu [12.08]

12.08.2022 09:15
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 57. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 57 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 57. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 57 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 57. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Relacje między Bertą a Juliem znacząco się pogarszają. Zrozpaczona kobieta idzie w tajemnicy do spowiedzi. W ramach pokuty otrzymuje zadanie, którego nie chce spełnić. W tym samym czasie zgorzkniały Julio jest coraz częstszym bywalcem w lokalnej tawernie. Znajduje tam nowych kompanów.

Marcela wciąż pracuje nad przeróbkami do munduru Simona. Po wielu przygodach z materiałem, strój wyjściowy jest gotowy i ponownie trafia w ręce generała. Tymczasem senator Sotomayor zaprasza Marcelę na przyjęcie. W jego trakcie składa kobiecie propozycję nie do odrzucenia. Santander jest zaś niezadowolony, że Simon bryluje na balu. W końcu politycy zaczynają kłocić się na oczach brytyjskiego konsula. Jak wpłynie to na kontakty dyplomatyczne?

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. W piątki emitowane są zaś dwa odcinki: jeden o 20.35, a drugi o 21.30.  Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: FEST Festival: subiektywny przegląd najciekawszych koncertów chorzowskiej imprezy [LISTA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.