Zamknij

"Bolivar" - odcinek 56 - STRESZCZENIE. Santander rezygnuje z wiceprezydentury [12.08]

11.08.2022 10:51
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 56. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 56 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 56 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 56. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Julio Herrera wraca do domu z wyprawy do Wenezueli. Po powrocie do domu czeka go jednak niemiła niespodzianka. Mężczyzna ponawia więc próbę uzyskania rządkowej posady. W tym celu udaje się do Santandera. Dawni towarzysze broni nie mogą jednak dojść do porozumienia. Co więcej – Santander wdaje się też w sprzeczkę z Bolivarem. W jej wyniku rezygnuje z funkcji wiceprezydenta. Przyjaciele próbują namówić go, aby zachował się dyplomatycznie. Santander organizuje jednak huczne przyjęcie na cześć brytyjskiego konsula, na które zaprasza wszystkich najbliższych współpracowników, włącznie z Simonem. Bal staje się największym wydarzeniem w mieście. Na uroczystość przybywa nawet siostra Nicolasy, Bernardina. Chce przyćmić wszystkie inne damy, w czym ma swój ukryty cel.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Kolejne 365 dni“: zwiastun finału trylogii na bazie bestsellera Blanki Lipińskiej [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty