Zamknij

"Bolivar" - odcinek 55 - STRESZCZENIE. Kongres w Limie odrzuca konstytucję Wyzwoliciela [11.08]

10.08.2022 10:51
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 55. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 55 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 55. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 55 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 55. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon spotyka się z Marią Antonią. Siostra opowiada mu o tragicznej sytuacji rodaków w Wenezueli. Bolivar postanawia zapobiec dalszemu rozlewowi krwi i decyduje się pójść na ugodę z generałem Paezem.

Tymczasem senatorzy w Bogocie świętują porażkę Bolivara w Peru. Kongres w Limie mianował nowego prezydenta i odrzucił konstytucję autorstwa Wyzwoliciela. Manuelita w tym czasie również dociera do Bogoty. Zatrzymuje się w odnowionym domu swojego kochanka i zaprzyjaźnia się z Macelą.

Saldarriaga i Berta wciąż próbują zaś skompromitować Gervaisa. Ten, nieświadomy ich planów, ani tego, co dzieje się wokół, podróżuje jak gdyby nigdy nic do Carcas. Chce wypełnić misję, powierzoną mu przez Bolivara.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Konfrontacje Filmowe: we wrześniu obejrzysz największe hity Cannes w 18 miastach w Polsce [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty