Zamknij

"Bolivar" - odcinek 54 - STRESZCZENIE. Cordova zachowuje się niestosownie wobec Manuelity [10.08]

09.08.2022 10:40
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 54. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 54 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 54. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 54 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 54. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Maria Antonia decyduje się omówić z bratem przyszłość ich majątku. Simon, zaniepokojony sytuacją w Wenezueli postanawia natomiast wyruszyć „na równiny”, aby tam spotkać się z generałem Peaezem. Mężczyzna i jego oddziały wypowiedzieli bowiem posłuszeństwo rządowi w Bogocie. Generał zabiera ze sobą Gervaisa. Ten jedzie do Caracas w roli kuratora.

Berta, po tym jak poznała przeszłość świeżo upieczonego nauczyciela, nie jest zadowolona z tej znajomości. Postanawia prosić o interwencję Salrarriage. Tymczasem Jose niespodziewanie i bez zapowiedzi odwiedza Marcelę w szkole. Dziewczyna jest przerażona jego wizytą. Kiedy jednak mężczyzna obiecuje jej, że nie wyjawi nikomu, czym zajmowała się przed przyjazdem do Bogoty, nieco się uspokaja. Manuela jedzie zaś do Quito w towarzystwie pułkownika Cordova. Jego zachowanie pozostawia jednak wiele do życzenia.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Konfrontacje Filmowe: we wrześniu obejrzysz największe hity Cannes w 18 miastach w Polsce [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty