Zamknij

"Bolivar" - odcinek 52 - STRESZCZENIE. Bunt armii? [08.08]

08.08.2022 12:28
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 52. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 52 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 52 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 52. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon przekonuje Manuelitę, aby została w Limie. Para przestaje kryć się ze swoją miłością publicznie. Ba! Bolivar i Manuelita wręcz afiszują się ze swoją miłocią na ulicach miasta. Wzbudzają tym niechęć mieszkańców Limy, a Thorne zamierza zabrać żonę do Anglii.

Generał Bolivar zaczyna cieszyć się coraz mniejszą popularnością w Kolumbii. Kongresowi nie podoba się, że Simon Bolivar zdecydował się samodzielnie napisać konstytucję tego kraju. Paez panoszy się zaś na prowincji Wenezueli. Kongres na próżno próbuje przywołać go do porządku. Bolivar musi sam interweniować, więc wyrusza do Bogoty. W tym czasie Manuelita zamierza nieść pomoc głodującym żołnierzom armii patriotycznej w Limie. Jej działania nie podobają się jednak pułkownikowi Bustamante, który postanawia podburzyć żołnierzy przeciwko Bolivarowi. Czy szykuje się bunt sił zbrojnych?

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: "Bullet Train": Oceniamy rozpędzony film akcji z Bradem Pittem [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty