Zamknij

"Bolivar" - odcinek 51 - STRESZCZENIE. Przegrana Hiszpanów [07.08]

05.08.2022 10:34
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 51. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 51 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 51. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 51 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 51. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

James Thorne przychodzi do Bolivara i w rozmowie sugeruje mu, że powinien zakończyć związek z Manuelitą. Po tej rozmowie doktor postanawia wyjechać na jakiś czas do Anglii. W tym czasie generał Sucre odnosi zwycięstwo pod Ayacucho. W ten sposób skutecznie i ostatecznie uwalniając Amerykę Południową spod wpływu Hiszpanów. W trakcie misji Sucre, Bolivar jest zajęty odbijaniem Limy. Mieszkańcy Górnego Peru witają go niczym króla. Generał De la Mar urządza nawet huczne przyjęcie na cześć zwycięstwa bojowników o wolność.

Tymczasem Manuelita wraca do domu. Czuje się odtrącona przez Simona. W jej godzinie smutku, Rosita decyduje się wyjawić przed nią pewną tajemnicę.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20.15. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Pierwsze zabójstwo“ skasowane. Serial Netflixa o wampirzycach lesbijkach nie doczeka się 2. sezonu

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty