Zamknij

"Bolivar" - odcinek 50 - STRESZCZENIE. Bolivar dyktatorem Peru [06.08]

05.08.2022 10:15
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 50. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 50 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 50. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 50 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 50. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco: 

Bolivar, który został dyktatorem Peru, organizuje i szkoli swoją armię do ostatecznego starcia z Hiszpanami. Rojaliści po zajęciu Limy przeszukują dom Manuelity, kochanki generała. Kongres Kolumbii odbywa burzliwe obrady. Postanawia odebrać Bolivarowi stanowisko naczelnego wodza armii. Sam zainteresowany dowiaduje się o tym w przeddzień bitwy z siłami hiszpańskimi. Wyzwoliciel przekazuje dowództwo generałowi Sucre, aby ten uderzył z zaskoczenia na skłócone oddziały wroga.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Batgirl” skasowana. Zaskakująca decyzja Warnera. Czy film za 90 mln nie ujrzy światła dziennego?

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty