Zamknij

"Bolivar" - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Rodriguez wyjeżdża z kraju [23.06]

22.06.2022 11:25
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińśkiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 4 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 4 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 4. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Sędzie konsultuje się z adwokatem Marii Antonii. Po rozmowie zwraca się przeciwko Carlosowi. Palacios, rozwścieczony postawą Hipolita, wyżywa się na nim. Simon na próżno stara się hamować wuja. Usiłuje też powstrzymać Dionisa przed ucieczką. Rodzice decydują się wypisać synów z zajęć w szkole profesora Rodrigueza. Sam nauczyciel decyduje się na emigrację. Spiskowcy kontynuują tajną działalność. 

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Zlot fanów Radia ZET na Open'er Festival 2022. Wygraj karnety i lot helikopterem

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP 

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+