Zamknij

"Bolivar" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Maria Teresa choruje [03.07]

Michał Kaczoń
01.07.2022 11:18
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 14. odcinku serialu?

 

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 14 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 14 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 14. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Maria Teresa zapada na tropikalną chorobę. Lekarze diagnozują u niej żółtą febrę. Informuję kobietę i Simona, że niestety obecnie nie znają jeszcze lekartwa na chorobę. Zrozpaczony Simon decyduje się wyjechać z żoną do Stanów Zjednoczonych, w celu znalezienia remedium. W tym samym czasie Pablo Clemente, mąż Marii Antonii, decyduje się wyruszyć do Caracas na poszukiwanie żony. W swoim stanie, zabiera ze sobą szablę. Na leśnej drodze na jego powóz napadają bandyci. Szabla okaże się więc przydatna szybciej niż się spodziewał.

 „Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Zbrodnie przyszłości”: pierwszy zwiastun filmu, który wstrząsnął Cannes [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+