Zamknij

"Bolivar" - odcinek 13 - STRESZCZENIE. Simon odbija ziemię od Carlosa [02.07]

01.07.2022 11:11
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Caracol Internacional

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 13. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 13 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 13. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 13 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 13. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon, dzięki wsparciu nowego sędziego, którego wraz z żoną poznali na statku, odzyskuje prawo do majątków ziemskich, które nielegalnie próbował sprzedać wuj Carlos. Nieoczekiwanie sędzia zakochuje się w siostrze jednego ze swoich klientów. Chodzi o Marię Antonię. Mąż kobiety natomiast coraz bardziej pogrąża się w chorobie psychicznej. Simon planuje założyć plantację kawy. W tamtym czasie jest ona w Wenezueli jeszcze mało znana, więc Bolivar czuje, że biznes okaże się dla niego przełomowy.  Maria Terese pragnie wykupić młodą niewolnicę Mateę. Kobieta została bowiem sprzedana przez Palaciosa okrutnemu właścicielowi sąsiedniej hacjendy.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: HBO Max: lipiec 2022 – lista nowości. Co będziemy oglądać w najbliższych tygodniach? [LISTA]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max