Zamknij

"Bolivar" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Simon i żona wracają do Caracas [01.07]

30.06.2022 09:59
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 12. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 12 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 12 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 12. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

W trakcie podróży statkiem Simon i jego żona poznają nowego sędziego, wysłanego przez króla, by objął posadę w Caracas. Maria Teresa nieopatrznie decyduje się zejść pod pokład statku. Jest zdumiona, gdy orientuje się, że w tym miejscu przewożeni są więźniowie. Jeden z nich grozi jej nożem. Na szczęście Simon przychodzi jej na pomoc. Państwo młodzi szczęśliwie dopływają do celu. Na miejscu młody Bolivar dowiaduje się, że wuj Carlos zdecydował się wyprzedać wszystkich niewolników i w ten sposób rujnuje plantację. Musi działać. Szybko okazuje się, że rodzina boryka się z licznymi problemami, nie tylko natury finansowej. Stan Pabla Clemente znacznie się pogarsza. Jest już tak źle, że Maria Antonia bojąc się o siebie i dzieci, decyduje się opuścić męża.

 „Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: "Stranger Things": wielka wpadka Netflix. Nazistowskie więzienie zamieniło się w hotel

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP