Zamknij

"Bolivar" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Ślub Simona i Marii Teresy [30.06]

29.06.2022 11:09
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 11 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 11 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl, streszczenie 11. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Simon dowiaduje się, kto był autorką listów, które otrzymywał od tygodni. Ku jego zaskoczeniu, jest to Lucia. Decyduje się wybaczyć kobiecie. Udaje mu się także pożegnać z Marią Teresą. Decyduje się też uciec do Francji, gdyż obecnie ścigają go przedstawiciele gwardii królewskiej.

Mija rok. Bolivar i jego ukochana biorą ślub. Pan Bernardo powoli zaczyna akceptować obecność zięcia w życiu swojej córki. Państwo młodzi wyruszają statkiem do Wenezueli. W hacjendzie San Mateo nie dzieje się najlepiej. Choroba psychiczna Pabla Clemente zaczyna postępować coraz szybciej. Jego żona, Maria Antonia, decyduje się w związku z tym zabrać dzieci i wyjechać do Caracas. Carlos tymczasem zamierza sprzedać Mateę. Dziewczyna na próżno próbuje uciec.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: Startuje Open’er Festival 2022. Odwiedź strefę Radia ZET i poczuj Siłę Muzyki

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+