Zamknij

"Bolivar" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Simon prosi o rękę Marii Teresy [29.06]

Michał Kaczoń
28.06.2022 12:26
Bolivar - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Bolivar” to nowa propozycja serialowa stacji TVP. Jest to kolumbijski serial kostiumowy, przyglądający się losom Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza niepodległościowego i wyzwoliciela wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod władzy Hiszpanów. Twórcy przedstawiają jego życie i działalność od wczesnej młodości aż do śmierci. Co wydarzy się w 10. odcinku serialu?

Bolivar” to nowa propozycja stacji TVP 1. Wenezuelski serial przygląda się historii Simona Bolivara, wenezuelskiego działacza, który dzięki swojej sile determinacji i kontaktom politycznym doprowadził do wyzwolenia wielu krajów Ameryki Łacińskiej spod rządów Hiszpanii. Kolejne odcinki serialu skupiają się na następujących po sobie etapach życia mężczyzny – od wczesnej młodości aż do tragicznej śmierci. Co przygotowali dla nas twórcy w najnowszym odcinku serialu „Bolivar”?

„Bolivar”, odc. 10 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Bolivar"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Bolivar" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Bolivar”, odcinek 10 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 10. odcinka serialu „Bolivar” prezentuje się następująco:

Markiz de Uztariz otzymuje wiadomość, że musi niezwłocznie wyjechać z Madrytu. Simon postanawia więc zemścić się na Lorenzo, nim ten wyjedzie. Ma to być zadość uczynienie za to jak mężczyzna zdyskredytował go w oczach ojca Marii Teresy. Równocześnie prosi pana Bernarda o rękę swojej córki. Jego propozycja zostaje odrzucona, a niedoszła panna wywieziona do rodzinnej rezydencji w górach. Simon decyduje się podążyć za nią. Maria Teresa zaczyna jednak mieć wątpliwości co do swojego wybranka. Lucia zamierza pomóc kochankom. Pablo Clemente wywołuje zaś chaos w hacjendzie San Mateo. Carlos natomiast zaczyna wyprzedawać majątek Bolivarów.

„Bolivar” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Bolivar” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.05. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Serial dostępny jest także w wersji oryginalnej – po hiszpańsku z hiszpańskimi i angielskimi napisami na platformie Netflix.

Czytaj także: „Surface”: nowy thriller od Apple TV+ dla fanów mocnych wrażeń [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/Netflix/materiały prasowe TVP

 

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max