Zamknij

"Billions", sezon 6: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon na HBO? [DATA]

16.09.2021 16:30
Billions
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Czy będzie 6. sezon serialu "Billions" na HBO? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 6. sezon serialu "Billions" pojawi się na HBO, można znaleźć poniżej.

"Billions" na HBO, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial HBO przypadł do gustu. Czy będzie 6. sezon serialu "Billions? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Kierunek: Noc", sezon 3: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon na Netflixie? [DATA]

"Billions", sezon 6 - czy będzie szósty sezon serialu na Netflixie?

"Billions" to obecnie jeden z najchętniej oglądanych przez widzów seriali na platformie HBO GO. Opowiada on o walce niezwykle ambitnego prokuratora z wpływowym finansistą. Ich relacja jest pełna napięć i intryg. Żaden nie odpuści drugiemu, a ego nie pozwala im na poniesienie porażki.

W serialu "Billions" występują:

  • Damian Lewis
  • Paul Giamatti
  • Maggie Stiff
  • David Costabile
  • Condola Rashad
  • Daniel K. Isaac

5. sezon serialu "Billions" składa się z 12. epizodów. Widzowie już teraz zastanawiają się, czy produkcja doczeka się kolejnego, 6. sezonu.

"Billions", sezon 6: kiedy premiera? [DATA]

To już pewne, że "Billions" doczeka się 6. sezonu. Na ten moment nie ma konkretnych informacji w tej sprawie. Jak tylko pojawią się wieści na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Virgin River", sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy będzie czwarty sezon?

RadioZET.pl/