Zamknij

„Biały Lotos”: Aubrey Plaza gościem hotelu w 2. sezonie hitu HBO

11.01.2022 14:13

„Biały Lotos”: w nowych odcinkach hitu HBO zobaczymy amerykańską aktorkę Aubrey Plazę. Co jeszcze wiemy o 2. sezonie serialu?

Laleczka - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

Biały Lotos” to jeden z zeszłorocznych hitów HBO, który zyskał przychylność widzów i krytyków, a także redaktorów RadioZET.pl, którzy uznali go za jeden z najlepszych seriali 2021 roku. Serial HBO to satyryczna opowieść na temat życia pięknych i bogatych ludzi, którzy spędzają wakacje w pięknym kurorcie, jednak okazuje się, że nie są w stanie uciec od swoich codziennych problemów. Produkcja zachwyciła odbiorców celnym ostrzem krytyki oraz doskonałym aktorstwem większości członków obsady.

„Biały Lotos” 2: Aubrey Plaza nowym gościem hotelowym

Właśnie ogłoszono, że amerykańska aktorka, Aubrey Plaza, została pierwszym oficjalnym gościem w nowym sezonie serialu. Plaza jest najlepiej znana z roli April w sitcomie „Parks and Recreation”, Lenny w „Legionie” czy występach w nowej „Laleczce Chucky”, komedii świątecznej z wątkami LGBTQ+ „Świąteczny szok” czy doskonałej komedii o ciemnych stronach mediów społecznościowych „Ingrid wyrusza na zachód”, gdzie zagrała u boku Elizabeth Olsen.

„Biały Lotos” – zwiastun

Pierwszy sezon serialu reklamowany był następującym materiałem promocyjnym wideo:

„Biały Lotos”, sezon 2 – kto jeszcze w obsadzie?

Aubrey Plaza jest pierwszą oficjalnie potwierdzoną gwiazdą nowego sezonu serialu. Na razie nie wiadomo kto jeszcze pojawi się na ekranie w nowych odcinkach. Serial ma bowiem być antologią, w której w każdym sezonie spotkamy bohaterów w nowym urokliwym kurorcie. Tego przynajmniej chciałby sam twórca serialu, Mike White

loader

„Biały Lotos”, sezon 2 – kiedy premiera?

Chwilowo nie wiadomo, kiedy dokładnie nowe odcinki serialu zawitają na platformie streamingowej HBO GO.

Czytaj także: „Emily w Paryżu” wznowiona na dwa kolejne sezony. Netflix nagradza fanów

RadioZET.pl/Variety