Zamknij

Netflix ogłasza spin-off "Domu z papieru". Jest pierwsza zapowiedź "Berlina"

04.10.2022 14:12

"Dom z papieru" to jedna z najważniejszych produkcji w portfolio Netflixa. Serial nie doczeka się nowych odcinków, ale powstanie spin-off "Berlin", poświęcony jednemu z najbardziej lubianych bohaterów. Co już wiadomo o produkcji?

Ekipa serialu "Berlin"
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix ogłasza spin-off "Domu z papieru". Jest pierwsza zapowiedź "Berlina". To dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli hiszpańskiego serialu. Nowa opowieść skupi się tylko i wyłącznie na losach Berlina. Co już wiadomo o serialu?

Zobacz także: "Blondynka": organizacja Planned Parenthood krytykuje Netflix za propagandę antyaborcyjną

"Berlin": Netflix ogłasza spin-off "Domu z papieru". Jest pierwsza zapowiedź

"Berlin" zbliża się wielkimi krokami. Netflix wyprodukował w latach 2017-2021 jeden z najpopularniejszych seriali w historii platformy - hiszpański "Dom z papieru". Podjęto decyzję o stworzeniu spin-offu serialu. Nowa opowieść jest poświęcona charyzmatycznemu Berlinowi (w tej roli Pedro Alonso), którego pokochali widzowie.

Netflix opublikował wideo, w którym potwierdzono bohaterów serialu "Berlin". W głównej roli ponownie będzie można zobaczyć Pedro Alonso. To właśnie na losach jego bohatera będzie oparta fabuła. Widzowie będą mogli głębiej zajrzeć w psychikę Berlina i zobaczyć, co sprawiło, że postanowił dołączyć do ekipy Profesora.

Na ten moment to jedyne szczegóły ze strony Netflixa.

loader

"Berlin": kiedy serial trafi na Netflix?

Serial "Berlin" nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery, ale ma trafić na Netflix w 2023 roku.

Zobacz także: Netflix kasuje gotowy serial. Może on trafić na inną platformę

RadioZET.pl/Netflix

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +