Zamknij

„Behawiorysta“ – nowy serial na podstawie Remigiusza Mroza. Co już wiemy o produkcji Playera?

15.04.2021 15:49

„Behawiorysta“ to nowy serial kryminalny na podstawie bestsellerowych powieści polskiego autora kryminałów, Remigiusza Mroza. Co już wiemy o nowej produkcji w odcinkach, która powstaje na zamówienie Player.pl?

Remigiusz Mróz
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„Behawiorysta” to kolejny serial kryminalny, bazujący na słynnej serii kryminałów Remigiusza Mroza. Po wielkim sukcesie różnych odsłon opowieści o Joannie Chyłce – w serialach „Chyłka. Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, czy „Inwigilacja”, przyszedł czas na serię poświęconą „Behawioryście”.

Zobacz także

„Behawiorysta” – Remigiusz Mróz zapowiada nowy serial

W mediach społecznościowych autora pojawił się dziś wpis, zapowiadający nową produkcję.

Czytamy w nim, że już wkrótce na ekranach naszych telewizorów i urządzeń mobilnych z dostępem do Playera, zobaczymy serial, którego głównym bohaterem będzie Gerard Edling.

Na chwilę obecną autor nie zdradził więcej szczegółów, dotyczących obsady, ani ekipy wykonawczej serialu. Wiemy jedynie, że projekt powstaje dla platformy Player.pl. Tak jak wcześniejszy hitowy serial o Chyłce.

„Behawiorysta” – o czym opowiada serial?

Szczegóły fabularne nowego serialu nie są jeszcze znane. Biorąc jednak pod uwagę, że serial ma bazować na powieści Mroza, warto zerknąć w opis fabuły książki.

W powieści Gerard Edling, były prokurator, który zostały dyscyplinarnie zwolniony z pracy, zostaje wezwany do pomocy przy ciężkim przypadku, gdy zamachowiec wtargnął do przedszkola, za zakładników biorąc wychowawców i dzieci. Edling jest specjalistą w dziedzinie tzw. kinezyki, czyli nauki zajmującej się badaniem komunikacji niewerbalnej. Mężczyzna zostaje wezwany do rozwiązania konfliktu w przedszkolu. Szybko jednak okazuje się, że być może zamachowiec właśnie takiego obrotu spraw chciał od samego początku. Rozpocznie się intrygująca gra umysłów, w której tylko jedna strona może wyjść zwycięsko.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Behawiorysta”  – kiedy premiera? 

W chwili obecnej nieznane są dokładne terminy premiery serialu, jednak czytając wpis Mroza, można przypuszczać, że  nastąpi to jeszcze w tym roku.

Czytaj także: „Ranczo” powróci jako miniserial? Współtwórca serialu wznowił rozmowy z TVP

RadioZet.pl/NaEkranie.pl/Facebook Remigiusza Mroza