Zamknij

Ile Kurdej-Szatan zarobi w "M jak Miłość"? Stawka powala

21.12.2020 21:24

Barbara Kurdej-Szatan po urodzeniu dziecka wraca do obsady "M jak Miłość". Według medialnych doniesień aktorka miała otrzymać wyjątkowo dogodną propozycję, także w kwestii finansów. Ile może zarobić za jeden dzień na planie zdjęciowym?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia aktorka, która od lat nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Jest obecnie jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych, znają ją wielbiciele seriali, filmów, prowadziła programy i imprezy telewizyjne, stale współpracuje także z jedną z sieci telefonii komórkowej. To właśnie występy w reklamach stały się trampoliną do medialnej kariery "Baśki". Sympatyczna blondynka występuje na ekranie, śpiewa, doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych, słowem sama stała się rozchwytywaną "marką".

Bez wątpienia jedną z najważniejszych ról Kurdej-Szatan jest kreacja Joanny w "M jak Miłość". Aktorka wcielała się w bohaterkę od 2014 roku, jednak musiała zrobić sobie przerwę, gdy okazało się, że po raz drugi zostanie mamą. Mały Henio, druga pociecha Basi i Rafała Szatana, przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku, a dumna mama chętnie dzieliła się swoją radością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyszedł jednak czas na powrót do pracy. W połowie grudnia pojawiła się informacja, że Barbara wraca do obsady serialu, ta miała nawet zapewnić gwieździe wyjątkowe warunki. Jak informuje "Super Express", także w kwestii finansowej aktorka nie będzie miała na co narzekać.

ZOBACZ TAKŻE:  Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za śpiewanie kolęd. Poszło o poparcie Strajku Kobiet

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Ile zarobi na nowych odcinkach?

Nie ma wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd "M jak Miłość", na jej powrót czekali więc nie tylko widzowie, ale także twórcy serialowego hitu. Z pewnością także Basia z przyjemnością wróci do pracy. Jak poinformował "Super Express", przyjemność ma być związana nie tylko z pracą na planie, ale także bardzo atrakcyjnej stawki, jaką otrzymuje gwiazda. Za jeden dzień na planie Kurdej-Szatan ma otrzymać kwotę, która w najbliższych miesiącach może pozwolić jej na zainkasowanie kilkuset tysięcy złotych.

- Według różnych danych aktorka za dzień zdjęciowy zarabia 8 tys. zł. Najbliższe miesiące spędzone na planie mogą jej więc przynieść około 300 tysięcy złotych - podaje "Super Express".

Trzeba przyznać, że byłyby to pieniądze niemałe, zwłaszcza w dobie pandemii, która wielu aktorów pozbawiła możliwości zarabiania lub znacząco uszczupliła ich zarobki.

loader