Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość". Produkcja potraktuje ją w szczególny sposób

14.12.2020 19:47

Barbara Kurdej-Szatan po urodzeniu drugiego dziecka wraca na plan "M jak Miłość". Aktorka zdradziła, że produkcja serialu potraktuje ją w szczególny sposób, biorąc pod uwagę, że nadal musi zajmować się małym Heniem. Na jakie względy może liczyć gwiazda?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek, która od wielu lat nie ma problemu z odnalezieniem się w show-biznesie. Przeciwnie, popularna" Baśka" jest rozchwytywana przez reklamodawców i producentów. W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w komedii "Swingersi", ale to nie aktorskie wyzwania były dla niej najważniejsze. We wrześniu Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą, na świat przyszedł mały Henio, syn Barbary i Rafała Szatana.

Przyszła mama musiała poświęcić się rodzinie, dlatego na jakiś czas zniknęła z ekranów. Nie mogliśmy oglądać jej między innymi w "M jak Miłość", w którym od 2014 roku wciela się w postać Joanny Chodakowskiej. Wielbiciele Basi z niecierpliwością czekali na powrót jednej z ulubionych bohaterek na plan. Mamy dla nich dobre wieści, jak informuje magazyn "Party" urlop macierzyński gwiazdy dobiega końca i niedługo powróci do "M jak Miłość". Produkcja także musiała tęsknić za jej udziałem w serialu, bowiem miała przygotować dla niej specjalne warunki.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazda "M jak miłość" zagrała w Cyberpunk 2077 w boku Keanu Reevesa! W jakiej roli?

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość". Będzie traktowana wyjątkowo?

W rozmowie z "Patry" Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że nie może doczekać się powrotu na plan "M jak Miłość" i pomysłów scenarzystów na wątek serialowej Joanny.

- Na brak zajęć jednak nie będę narzekać, bo w styczniu wracam na plan "M jak miłość". Sama jestem ciekawa, co scenarzyści dla mnie wymyślą - stwierdziła.

Okazuje się, że producenci przygotowali dla jednej z największych gwiazd serialu wyjątkowo komfortowe warunki. Basia, która nadal karmi piersią, miała otrzymać kampera, w którym będzie mogła czuć się komfortowo. Zawsze może także liczyć na wsparcie mamy Elizy.

- Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę - zdradza Kurdej-Szatan.

loader