Zamknij

HBO Max podkręca nostalgię. W serwisie obejrzysz wszystkie odcinki serialu „Bajer z Bel-Air“ [WIDEO]

12.05.2022 12:39
Bajer z Bel-Air - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO Max

„Bajer z Bel-Air“ już na HBO Max. Słynny serial z udziałem Willa Smitha właśnie pojawił się w bibliotece serwisu streamingowego. Platforma stawia na siłę nostalgii.

„Bajer z Bel-Air” (org. „The Fresh Prince of Bel-Air”) to popularny serial komediowy, emitowany w latach 1990-1996. Produkcja, przyglądająca się życiu młodego chłopaka, który przeprowadza się z Filadelfii do Los Angeles i eleganckiej dzielnicy Bel-Air, opowiadał o perypetiach z trudnością przystosowania się do nowych warunków mieszkaniowych oraz do różnic charakterologicznych między bohaterami o różnym pochodzeniu. Produkcja była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu oraz otrzymała nominację o Nagrody Emmy. 

Serial cieszył się dużą popularnością, którą na początku 2022 roku postanowiono wykorzystać w nowy sposób. Od 13 lutego tego roku na platformie streamingowej Peacock można oglądać nową wersję serialu, zatytułowaną „Bel-Air”, która utrzymana jest w bardziej dramatycznym tonie.

„Bajer z Bel-Air” – czołówka

Oryginalny serial chyba najlepiej rozpoznawalny jest, dzięki swojej charakterystycznej, skocznej czołówce. Ta prezentowała się następująco:

„Bajer z Bel-Air” – gdzie oglądać serial?

Wszystkie sześć sezonów, czyli aż 148 odcinków serialu dostępnych jest już na platformie streamingowej HBO Max.

Czytaj także: „Physical“: nowy zwiastun 2. sezonu hitu Apple TV+. Rose Byrne powraca jako trenerka fitness [WIDEO]

RadioZET.pl/Facebook/HBO Max