Zamknij

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Bridgertonów". Zdradzają coś z fabuły? [FOTO]

28.09.2021 09:47
Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Bridgertonów". Zdradzają coś z fabuły? [FOTO]
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

"Bridgertonowie" powrócą do nas z drugim sezonem, a tymczasem Netflix poczęstował nas pierwszą porcją zdjęć promocyjnych. Co przedstawiają?

"Bridgertonowie" to ogromny hit platformy Netflix, na którego kontynuację czekają miliony widzów na całym świecie. Gigant streamingowy podzielił się ostatnią pierwszą zapowiedzią, a teraz zaprezentował trzy zdjęcia promocyjne. Dzięki nim możemy lepiej przyjrzeć się nowym głównym bohaterom.

Zobacz także

"Bridgertonowie 2": pierwsze zdjęcia promocyjne

W nadchodzących odcinkach Daphne i Simon zejdą na dalszy plan (choć dziewczyna pojawi się w epizodycznej roli), a pierwsze skrzypce grać będą Anthony Bridgerton i Kate Sharma - nowa i lekko zbuntowana dama dworu, dla której starszy brat Daphne dosłownie straci głowę

Dzięki zapowiedzi pokazanej przez Netflixa podczas eventu TUDUM wiemy, że relacja zakochanych nie będzie należeć do najłatwiejszych i czeka nas z pewnością wiele zabawnych zwrotów akcji. Na zdjęciach widzimy zarówno Anthony'ego i Kate, ale także ich bliskich, w tym młodszą siostrę dziewczyny - Edwinę.

LIAM DANIEL/NETFLIX
fot.

LIAM DANIEL/NETFLIX

LIAM DANIEL/NETFLIX
fot.

LIAM DANIEL/NETFLIX

LIAM DANIEL/NETFLIX
fot.

LIAM DANIEL/NETFLIX

"Bridgertonowie 2": kiedy premiera na Netflix?

Niestety wciąż nie ujawniono dokładnej daty premiery 2. sezonu "Bridgertonów". Wiemy jedynie, że nowe odcinki pojawią się w bibliotece Netflixa w 2022 roku (i raczej w jego pierwszych miesiącach).

W rolach głównych zobaczymy Jonathana Baileya i gwiazdę "Sex Education"Simone Ashley. W swoich dotychczasowych rolach powrócą też między innymi Nicola Coughlan, Claudia Jessie, Phoebe Dynevor, Ruth Gemmell i Adjoa Andoh. Zabraknie za to Rege-Jeana Page'a, który wcielał się w księcia Hastings.

RadioZET.pl/Netflix