Zamknij
"Atypowy": Netflix ujawnił datę premiery finałowego sezonu! Są też pierwsze zdjęcia [FOTO]
  • PATRICK WYMORE/NETFLIX
  • PATRICK WYMORE/NETFLIX
  • GREG GAYNE/NETFLIX
  • 8 Zobacz
fot. GREG GAYNE/NETFLIX

"Atypowy" powróci do nas z jeszcze jednym sezonem. Netflix zdradził wreszcie dokładną datę premiery i pokazał pierwsze zdjęcia promocyjne, które znajdziecie w naszej galerii.

"Atypowy" to popularny serial młodzieżowy Netflixa, traktujący o losach licealisty, który zmaga się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a przy okazji poszukuje miłości i swojego miejsca w świecie. Już wkrótce ukaże się 4. i zarazem ostatni sezon, którego dokładną datę premiery właśnie poznaliśmy.

Zobacz także

"Atypowy" - kiedy premiera 4. sezonu?

Serial Robii Rashid uznawany jest za jedną z najlepszych produkcji young adult w ostatnich latach. Nic zatem dziwnego, że wielu fanów z wypiekami na twarzy wyczekuje kolejnych odcinków. Nie chcąc dłużej trzymać was w niepewności informujemy, że premiera 4. sezonu serialu "Atypowy" odbędzie się 9 lipca 2021 roku.

Na finałowy sezon złoży się 10 odcinków, w których wystąpią między innymi: Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport, Brigette Lundy-Paine oraz Amy Okuda. Platforma Netflix podzieliła się też pierwszą porcją zdjęć promujących nadchodzącą serię. Znajdziecie je w naszej galerii.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix