Zamknij

"Atomówki": poznaliśmy nowe szczegóły związane z serialem. Tom Kenny wróci jako narrator

12.04.2021 12:20

"Atomówki" doczekają się aktorskiego serialu, w którym powróci Tom Kenny ze swoim ikonicznym głosem. Wiemy też, kto zagra Sarę Bellum.

"Atomówki": poznaliśmy nowe szczegóły związane z serialem. Tom Kenny wróci jako narrator
fot. CARTOON NETWORK/WARNER BROS / AlbumEAST NEWS

"Atomówki" to kultowa kreskówka Cartoon Network, która już wkrótce doczeka się aktorskiej kontynuacji. Zdjęcia ruszyły przed kilkoma dniami, a my właśnie poznaliśmy kolejnych członków obsady. Kto zagra ikoniczną Sarę Bellum?

"Atomówki" - Tom Kenny i Robyn Lively w obsadzie

Jak donosi magazyn Deadline, Tom Kenny ponownie użyczy głosu narratorowi, co z pewnością ucieszy fanów oryginału. Sarę Bellum, piękną asystentkę burmistrza Townsville, zagra zaś Robyn Lively, znana z takich produkcji jak "Młoda czarownica" i "Karate Kid 3".

W rolach głównych występują Chloe Bennet (Marvel), Dove Cameron i Yana Perrault, które zagrają kolejno Bójkę, Bajkę i Brawurkę. W Profesora Atomusa wcieli się zaś gwiazdor serialu "Hoży doktorzy" - Donald Faison.

"Atomówki" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery aktorskich "Atomówek". Wiemy natomiast, że w trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy zgorzkniałych i przepełnionych traumą dwudziestolatek, które żałują, iż poświęciły własne dzieciństwo na rzecz superbohaterstwa. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com