Zamknij
Najlepsze seriale Apple TV+. 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]
  • "The Morning Show"
  • "W obronie syna" I "Defending Jacob"
  • "Ted Lasso"
  • 5 Zobacz
fot. Ivan Marc / Shutterstock.com

Apple TV+ to platforma streamingowa, której biblioteka skrywa kilka prawdziwych perełek. Które seriale Apple TV Plus warto obejrzeć? Zapraszamy do naszej galerii!

Apple TV+ to stosunkowo nowa (bo powstała zaledwie w 2019 roku) platforma streamingowa, która stanowi coraz większą konkurencję dla gigantów pokroju Netflixa, HBO GO (teraz już bardziej HBO Max) i Amazon Prime Video. W bibliotece serwisu znaleźć możemy wiele oryginalnych produkcji, w tym filmy, dokumenty i seriale. Właśnie na tych ostatnich się dziś skupimy. Zatem, które seriale Apple TV+ szczególnie warto obejrzeć?

Najlepsze seriale Apple TV+. 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]

Każdy serwis VoD ma swoje "flagowe produkcje", które stanowią berło w jego koronie i wyjątkowy powód do dumy. Dla Netflixa są to z pewnością "The Crown" i "Stranger Things", dla HBO "Gra o tron" i "Czarnobyl", zaś Amazon szczególnie chwali sobie chociażby "The Boys". Jak jest w przypadku "Apple TV+"?

Platforma Apple'a oferuje nam treści różnej jakości i gatunków. Znajdziemy tam przerażające horrory, ciekawe kryminały, poruszające dramaty, intrygujące science-fiction, a także pierwszorzędne komedie. Co ciekawe, na naszej liście 5 najlepszych seriali Apple TV+ znaleźli się przedstawiciele niemalże wszystkich tych kategorii.

Zobacz także

Nie przedłużając - jeśli ciekawi was, które seriale Apple TV+ koniecznie powinniście obejrzeć, zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

loader