Zamknij

„And Just Like That“: wiemy, kto zastąpi Kim Cattrall w nowym „Seksie w wielkim mieście“? [ZDJĘCIA]

19.08.2021 12:13

„And Just Like That” to kontynuacja serialu „Seks w wielkim mieście”, która powstaje specjalnie dla platformy streamingowej HBO Max. Od dawna wiadomo, że do serialu nie powróci Kim Cattrall, jedna z głównych gwiazd oryginalnej produkcji. Teraz dostaliśmy zdjęcia z planu, na których widzimy jej zastępstwo. Kim jest Nicole Ali Parker?

Seks w wielkim mieście - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

„And Just Like That” to serial telewizyjny, stanowiący kontynuację słynnego „Seksu w wielkim mieście”. Produkcja powstaje na zlecenie platformy HBO Max, a na ekran powrócą trzy główne aktorki: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Kim Cattrall, która lata temu pokłóciła się z Parker, zdecydowała się nie brać udziału w nagrywaniu nowych odcinków. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób twórcy rozwiążą problem jej braku w serialu, ale wydaje się, że nie uśmiercą bohaterki. Niedawno bowiem w sieci pojawił się cytat od jednego z producentów, który miał powiedzieć, że „Kim zawsze będzie mile widziana” w serialowym świecie.

Teraz jednak, w ramach promocji nowych odcinków, w internecie pojawiła się fotografia nowej czwórki głównych bohaterek. Poza Carrie, Charlotte i Mirandą, zobaczymy na niej Lisę Todd Wexley, nową członkinię grupy przyjaciółek. Wexley jest matką trójki dzieci z Park Avenue, a jak podają informacje prasowe ma mieć „bliskie powiązania z oryginalną trójką”.

Nicole Ali Parker – kim jest nowa aktorka kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

W rolę Lisy wcieli się Nicole Ali Parker, amerykańska aktorka najlepiej znana z występów w takich serialach jak „Empire”, „Chicago P.D” czy serialu kryminalnego „Z premedytacją” (org. „Murder in the first”).  W młodości Parker wystąpiła także w słynnym filmie Paula Thomasa Andersona „Boogie Nights” czy filmie sportowym „Tytani” u boku Denzela Washingtona.

„And Just Like That” – kto jeszcze wróci w nowych odcinkach „Seksu w wielkim mieście”?

Oprócz „podstawowej” trójki aktorek: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis, na ekranie zobaczymy też wspomnianą Nicole Ali Parker, a także wielu aktorów znanych z oryginalnych odcinków. Z dotychczasowych informacji wynika, że do swoich ról powrócą: Chris Noth, Willie Garson, David Eigenberg czy Evan Handler. Wiemy też, że w serialu pojawią się nowe postaci, grane przez takich aktorów i aktorki jak: Sara Ramirez, Sarita Choudhury,  Karen Pittman czy Isaac Cole

loader

„And Just Like That” – kiedy premiera serialu? 

Zdjęcia do serialu trwają obecnie w Nowym Jorku. Na razie nie wiadomo więc, kiedy dokładnie produkcja zawita na ekranach. Wydaje się, że najwcześniejszym momentem jest wiosna 2022 roku, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Czytaj także: "How I Met Your Father": Hillary Duff i spółka na pierwszym zdjęciu z planu [FOTO]

RadioZET.pl/TheWrap/Instagram:@SarahJessicaParker, @NicoleAliParker