Zamknij

"And Just Like That": nowa zapowiedź sequela "Seksu w wielkim mieście" zdradza datę premiery [WIDEO]

06.10.2021 14:59

"And Just Like That" to wyczekiwany serial platformy HBO Max, który przedstawi nam dalsze losy bohaterek "Seksu w wielkim mieście". W sieci ukazała się nowa zapowiedź, która ujawniła przybliżoną datę premiery.

"And Just Like That": nowa zapowiedź sequela "Seksu w wielkim mieście" zdradza datę premiery [WIDEO]
fot. Cover Images/East News

Podczas konferencji poświęconej uruchomieniu HBO Max w Europie, która odbyła się 5 października 2021 roku, zaprezentowano krótkie zapowiedzi kilku najbardziej wyczekiwanych premier platformy. Wśród nich znalazły się między innymi zajawki "Rodu smoka" (prequela słynnej "Gry o tron"), "Peacemakera" (spin-offa nowego "Legionu samobójców") i "And Just Like That...", czyli kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście". To jednak nie wszystko. Sarah Jessica Parker zdradziła bowiem w materiale, kiedy możemy spodziewać się premiery. Fani będą zadowoleni.

"And Just Like That": nowa zapowiedź kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" 

Akcja "And Just Like That..." rozgrywać się będzie współcześnie i przedstawi nam dalsze losy głównych bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Dowiemy się, jak zmieniły się Carrie, Miranda i Charlotte (niestety w serialu zabraknie Samanthy), a także jak obecnie wygląda ich życie. W produkcji powrócą też bohaterowie drugoplanowi, jak Mr. Big i Aidan, ale nie zabraknie oczywiście zupełnie nowych twarzy.

"And Just Like That": kiedy premiera?

Za produkcję odpowiada Michael Patrick King, a w rolach głównych powrócą Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Choć nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy już, że "And Just Like That..." zadebiutuje w bibliotece HBO Max jeszcze w 2021 roku, a dokładniej w grudniu.

Niestety platforma ta dostępna będzie w Polsce dopiero w 2022 roku, a obecnie nie podano żadnych informacji odnośnie ewentualnego udostępnienia odcinków dla użytkowników HBO GO. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że polscy fani "Seksu w wielkim mieście" będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

loader

RadioZET.pl/HBO