Zamknij

"And Just Like That": kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" jednak z Samanthą Jones?

30.07.2021 14:15
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO

"And Just Like That" to zapowiadana kontynuacja "Seksu w wielkim mieście". Szeroko komentowana była decyzja Kim Cattrall o rezygnacji z projektu. Czy jednak na pewno nie zobaczymy Samanthy Jones w "And Just Like That"?

"And Just Like That": kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" jednak z Samanthą Jones? Jak podają zagraniczne media serial "And Just Like That" nie zakończy się na pierwszym sezonie, niezależnie od wyników oglądalności. Czy w kolejnej części serialu jednak zobaczymy Kim Cattrall? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także: "And Just Like That...": nowe nazwiska w obsadzie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

"And Just Like That": kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" jednak z Samanthą Jones?

"And Just Like That" to szeroko komentowana kontynuacja "Seksu w wielkim mieście". Na premierę serialu przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak produkcja budzi ogromne emocje, podsycane przez publikowanie zdjęć z planu. W odświeżonej wersji "Seksu w wielkim mieście" nie zobaczymy znanej i lubianej postaci, czyli Samanthy Jones, w którą wcielała się Kim Cattrall.

Aktorka uznała, że nie zamierza wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, a "Seks w wielkim mieście" to zamknięty rozdział jej życia. Co więcej, przez lata mówiło się o tym, że Cattrall i Sarah Jessica Parker nie darzą się sympatią. W internecie pojawiła się jednak wiadomość, że twórcy "And Just Like That" zrobią wszystko, by odtwórczyni Samanthy Jones wróciła do serialu w drugim sezonie. Jak donosi ellle.pl:

Dziewczyny ją uwielbiają, cenią i bardzo chciałyby zobaczyć ją w nowym sezonie. Celem serialu jest to, aby pokazać, że przyjaźń ewoluuje, zmienia się z czasem, więc Kim zawsze będzie mile widziana.

podaje źródło HBO Max

Wiele wskazuje na to, że wszystko zależy od decyzji aktorki. Czy Kim Cattrall jednak się skusi i przyjmie rolę? Czas pokaże.

"And Just Like That": kiedy premiera serialu na HBO?

Serial "And Just Like That" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Zobacz także: Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

RadioZET.pl/Elle.pl