Zamknij

"Anatomia skandalu": Netflix chce powtórzyć sukces "Wielkich kłamstewek". O czym będzie serial?

02.02.2022 12:58

"Anatomia skandalu" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2022 roku. Serial zadebiutuje na platformie Netflix w kwietniu. O czym będzie opowiadał i kto w nim występuje? Podajemy szczegóły.

Anatomia Skandalu
fot. Materiały prasowe Netflix

"Anatomia skandalu": Netflix chce powtórzyć sukces "Wielkich kłamstewek". Na platformie pojawi się nowa produkcja twórców dwóch popularnych seriali HBO - "Wielkich kłamstewek" oraz "Od nowa". O czym będzie opowiadał serial "Anatomia skandalu", kto w nim występuje i kiedy premiera? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: Z Netflix do MCU: Jon Bernthal ponownie jako Punisher w filmach i serialach Marvela

"Anatomia skandalu": o czym będzie serial Netflixa i kto występuje?

"Anatomia skandalu" to zapowiadany od miesięcy serial, który niedługo zadebiutuje na platformie Netflix. Historia ta jest oparta na motywach powieści Sarah Vaughan o tym samym tytule. Jest to thriller psychologiczny opowiadający o kulisach życia brytyjskich elit. W serialu nie zabraknie skandali, a widzowie poznają losy Jamesa i Sophie Whitehouse, którzy prowadzą beztroskie życie. James ma wizerunek nieskazitelnego ministra, jednak na jaw wychodzą szokujące tajemnice. Prawniczka Kate Woodcroft prowadzi śledztwo, które może zaszkodzić rodzinie Whitehouse'ów, ale również i jej.

W serialu "Anatomia skandalu" występują:

  • Sienna Miller
  • Michelle Dockery 
  • Rupert Friend 
  • Naomi Scott 
  • Josette Simon 
  • Geoffrey Streatfeild 
  • Joshua McGuire 
loader

"Anatomia skandalu": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Anatomia skandalu" zadebiutuje na Netflixie 15 kwietnia 2022 roku. Serial będzie się składał z sześciu epizodów. Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z produkcji.

Zobacz także: Netflix wskrzesza skasowany program. Będą nowe odcinki „Modni i modniejsi“

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix